Chata Mladějov

Chata Valerie – Mladějov, Český Ráj

Chata leží v pěkném prostředí Českého Ráje na samotě v lese. Nejezdí kolem auta a je zde uplné soukromí a klid. Chalupa je vzdálena 10 km od Jičína. Parkování je na vlastním pozemku s překrásným výhledem na Trosky. Možnost posezení u venkovního ohniště nebo zahradního grilu.

Objekt je dvoupodlažní. V přízemí je obývací pokoj s otevřeným krbem. Přímo z obývacího pokoje se dostanete na venkovní terasu, kde jste obklopeni lesem. Dále je v přízemí pokoj s velkým jídelním stolem. Na tuto místnost je napojena koupelna s WC. Kuchyň je plně vybavena dnes už standartním vybavením každé domácnosti. Vedle chaty, je krásné místo, kde se dá postavit i stan.

Výlety? Prachovské skály s vyhlídkami, Jinolické rybníky, blízké hrady a zámky (Hrubá Skála, Trosky, Valdštejn, Humprecht, Kost). Mnoho značených tras (skalní města, údolí Žehrovky, Podtrosecké údolí). 2000m od chaty možnost projížďky na koni, výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku v celém Českém Ráji.

Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 10 osob ve 3 ložnicích.

Vybavení chaty:

 • WiFi připojení
 • parkování pro vozy na vlastním pozemku
 • TV, DVD, rádio s CD
 • lednice, plynový sporák s troubou, mikrovlnná trouba
 • plynový venkovní gril
 • vnitřní otevřený krb

Výlety, atrakce, zábava:

tenis, golf, koně, plavání, rybaření, horolezectví. Vše v těsné blízkosti: – )

Výlety: Prachovské skály s vyhlídkami, Jinolické rybníky, Drábské světničky, blízké hrady a zámky (Hrubá Skála, Trosky, Valdštejn, Humprecht, Kost). Mnoho značených tras (skalní města, údolí Žehrovky, Podtrosecké údolí). m 2000 od chaty možnost projížďky na koni, výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku v celém Českém Ráji.

Ceník:

 • Ceny za týden

  Zimní sezona: 8000,- Kč za chatu.

  Letní sezona: 12000,- Kč za chatu.

  Mimo sezonu: 9000,- Kč za chatu.

 • Cena za víkend

Letní sezona: 4000,- Kč za chatu.

Mimo sezonu: 3500,- Kč za chatu.

Silvestr

10000,-

Kontakt, objednávky, informace:

Lucie Drusanová  00 420 603 478 335

Odkaz a info na e-chalupy

Provoz, poplatky, ceny

Provoz chaty: celoročně. Možnost ubytování na víkend. Silvestrovské pobyty (letos máme ještě volno). Minimální délka ubytování: 2 noci.

K ceně ubytování je připočítávána el. energie. Poplatky za el. energii dle skutečného stavu 5 Kč/kWh. Dále si každý musí přivézt ložní prádlo. Při předávání objektu žádáme kauci ve výši 2000 Kč, ta bude po odečtení el. energie vrácena.

Závěrečný úklid provádí návštěvník sám, jinak za poplatek 1000 Kč.

Příjezdy v sobotu 15 – 16 hod., odjezdy obvykle následující sobotu 9 – 10hod. Jinak dle dohody a potřebě zákazníka.

Doplatek v hotovosti na začátku pobytu zároveň s kaucí.

 

FOTOGALERIE: